30 Eylül 2011 Cuma

Bişeyi anlatmayı unutmuşum.

  Kadıköyde staj eyri bulmuştuk Esrayla hemde baya güzel.Adamlar itü,ist üni,yıldız teknik boğaziçi mezunu .Teki mat mühendisi teki pc müh takide pc öğretmeni bide sekreter abla vardı.Yer tam benim istediğim gibiydi hem bişeyler öğrenebileceğim hemde abi kardeş ilişkisi içinde olabileceğim insanlar.
    İlk görüşmede ben çok güldüm neden mi ?
1.Esrayla aynı şekilde oturmuşuz yan yan bacaklar birbirine değiyo.Hanım kızlar gibi aynı.
2.Bana bazen geliyo mutlu olduğumda sürekli gülmek istiyorum aslında istemiyorum elimde değil sırıtıyorum.
3.Bi adamın adı Kübraydı.
     Evet admaına dı Kübrayadı adam içeri girdi buda Kübra bey dedi ben kahkaha atıcaktım kendimi zor tuttum abi erkek adamına dı Kübra olur mu lan? Kendimi öle bi tutuyodum ki artık patlıcaktım o derece.
     Ben ne zamn gülsem adam Esraya bakıodu ben gülünce otomatik Esrada gülüodu o glüncede adam bana bakıyodu öle yani baya güldük bide orda Faruk bey varmış oda bizim Ahmet hocanın üniden arkıymış.Tabi orda sölemedim ben bunu.Neyse tamam gelin dedi adamlar başlayın ama 2 vesayet ya hem Esranın ailesi hemde bizimkiler yok falan dediler ama banane ya Kadıköy oluuuuum Fenerbahçenin yeri.
     Biz gittik neyse bi daha oraya ücret veriyolarmı ? nasıl güyünücez ? yemeği nerde yicez ? bunları sormayı unutmuşuz.Bne başladım sormaya ama yemeği sölemedim aç olduğumu anlamasınlar diye :DKot giyebilirsiniz ama işyerine uygun giyinin dediler tamam dedik ücreti söledim gülerek birbirlerine baktılar vermiyoruz dediler şaka yapıyolar sandık güleryüzlü insanlar ya sürekli gülüyolar zaten.
  Ama gerçekmiş biz Fatih beyle bi konuşalım dediler yarın sizi arıyalım tamam dedik çıktık bildiğin 5 dklık görüşme için 2 saatlik yol gittik.Bi çıktık suratlar 5 karış ümitdimiz gitti.Mal gibiyiz.Ahmet hocayı aradık böle böle dedim hocada tamam ayrın onalr dönmezse biz ararız dedi aynen küfür edip kaparız dedim.Saçmalama dedi ama napim içimden o an öle geldi.
      Sabah okuldayız.Saat 9-10 sualrı aradım bn esranın telden bunalrı 5 dk sonra arayın dediler 10 dk sonra aradım ibneler stajere ihtiyacımız yok dediler tabi kiba rbi diller lavuk hala konuşuyo du benden ses çıkmıyınca tamm mı dedi tamama dedim hala konuşuyodu suratına kapattım.Küfür edicektimde Ahmet hocanına rkı ya bişey diyemedim.Tabi onların hala bundan haberi yok bizi ahmetin öğrencileri olarak bilmiyolar.
       İlk görüşmede ben kendimden o kadar emin konuşuyorum ki bildiğim bütün programları sayıyolarum falan her lafa bi cvp ama gerekli yerlerde patavatsız gibi değil haddimi bilen bi şekil de bunlar diyo işte hoşgörü gösterin hoşgörü gösterim şimdi götüne girsin o hoşgörü bide o gün uzun yoldan anlatmaya çalıştı lavuğun teki bişeyler diğeride direk söledi yani cin olmadan adam çarpmaya kalkmayın diye güldük tabi gülmeye hazırız ya zaten.
    Yani anlıcan olmadı bu yer.Keşke olsaydı ama yapcak bişey yok.
    Bi gün büyük bi programcı olduğumda adımı duyduklarında lan bu kız gelmişti bize stajerlik için ama bzi ücret vermemiştik derler.
     Hiç dikkat etmedim valla yazım kurallarına abim maçtan gelir birazdan hızlı yazıyorum sonuçta.
 


    öptüm byyyyyyyyyyyyyy

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder